دانلود مدل سه بعدی سطوح سخت مکانیکی


توضیحات

مدل سه بعدی سطوح سخت مکانیکی : این مجموعه شامل 18 آبجکت سطوح سخت مکانیکی می باشد. این آرشیو برای شبیه سازی قطعات صنعتی و سطوح سخت علمی تخیلی مورد استفاده قرار می گیرد. این کالکشن حاوی مدل هایی با هندسه با هم تداخل فراوان است. این مجموعه برای فرمت های Fbx , Max , Obj است که فرمت OBJ قابل استفاده در همه نرم افزار های سه بعدی است.

اطلاعات دانلود مدل سه بعدی سطوح سخت مکانیکی :

  • عنوان مجموعه: ArtStation Marketplace – Mech Warrior Hard Surface Kitbash 6 of 20
  • حجم مجموعه: 97MB
  • سازنده: ArtStation
  • فرمت های موجود: Max ، FBX ، OBJ
  • تعداد مدل: 18
  • کاتالوگ: 

مدل سه بعدی سطوح سخت مکانیکی

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود مدل سه بعدی سطوح سخت مکانیکی”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.