دانلود مدل سه بعدی بازوی ربات صنعتی


توضیحات

دانلود مدل سه بعدی بازوی ربات صنعتی : این مجموعه شامل 81 مدل سه بعدی بازوی ربات صنعتی جهت استفاده در طراحی سه بعدی می باشد. آبجکت های این آرشیو مدلسازی پروژه های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند. این مجموعه برای فرمت های FBX ، OBJ ، MAX ارائه شده است. فرمت obj قابل استفاده در همه نرم افزار های سه بعدی می باشد. آبجکت های این مجموعه علاوه برتری دی مکس در نرم‌ افزار های سه‌ بعدی دیگر مانند: maya ، zbrush و .. نیز قابل‌ استفاده می‌ باشند، برای انجام این کار تنها کافی است آبجکت را از تری دی مکس برای سایر نرم‌ افزار ها export نمایید. هم چنین تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در هر مدل نیز به همراه مجموعه موجود است.

اطلاعات دانلود مدل سه بعدی بازوی ربات صنعتی :

  • عنوان مجموعه: Cubebrush – Industrial Robotic Arm Kitbash – Hires
  • حجم مجموعه:  205MB
  • سازنده: Cubebrush
  • فرمت های موجود: FBX ، OBJ ، MAX
  • تعداد مدل: 81
  • متریال: دارد
  • تکسچر: دارد
  • کاتالوگ PDF: –

مدل سه بعدی بازوی ربات صنعتی - 2

مدل سه بعدی بازوی ربات صنعتی - 4

مدل سه بعدی بازوی ربات صنعتی - 6

مدل سه بعدی بازوی ربات صنعتی - 8

مدل سه بعدی بازوی ربات صنعتی - 10

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود مدل سه بعدی بازوی ربات صنعتی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.