دانلود متریال برای لومیون


توضیحات

متریال برای لومیون : این مجموعه شامل متریال های با کیفیت در دسته بندی های مختلف برای نرم افزار Lumion می باشد. این متریال ها در موضوعات مختلف مانند: گرانیت و اسلیستون، کاشی های شیشه ایی، کاشی برند PALIMANAN ، پارچه، کاشی برند VILLAGRES ، متریال های عمومی، کاشی های پرتغالی، کاشی برند ELIANE ،PORTINARI، PORTOBELLO و متریال چوب هستند.

اطلاعات دانلود متریال برای لومیون :

  • عنوان مجموعه: ONLUMION – Materials for Lumion
  • حجم مجموعه: 2GB
  • سازنده: ONLUMION
  • فرمت های موجود: lumion
  • تعداد متریال: –
  • کاتالوگ: –

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود متریال برای لومیون”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.