دانلود تکسچر حیوانات از Texturing xyz


توضیحات

تکسچر حیوانات : این مجموعه شامل تکسچر 3 حیوان : تمساح ، قورباغه، کرگدن با کیفیت و رزولوشن بالا می باشد. این آرشیو دارای مپ های Albedo،Specular، Roughness، Normal، Height، Bump، Cavity است و دارای میانگین رزولوشن 5887x12947px، 7360 x 4912px و 7360x4912px می باشد. این مجموعه کامل و ارزشمند به شما در تسریع ارائه پروژه های سه بعدی و ارتقا سطح کیفی رندر ها یاری می رساند و بدین ترتیب موجب می شود تنها به روی خلاقیت خود تمرکز نمایید.

اطلاعات دانلود تکسچر حیوانات از Texturing xyz :

  • عنوان مجموعه: Texturing xyz – Animal Pack
  • حجم مجموعه: 2GB
  • سازنده: Texturing xyz
  • فرمت های موجود: PSD ، TIF
  • تعداد تکسچر: 3
  • کاتالوگ: 

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود تکسچر حیوانات از Texturing xyz”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.