دانلود متریال برای پلاگین Element 3D


توضیحات

متریال برای پلاگین Element 3D : این مجموعه شامل 140 متریال و 37 پریست آماده Bevel برای استفاده روی مدل های سه بعدی می باشد. هم چنین این کالکشن دارای 20 متریال نقره ایی، 20 متریال طلایی، 20 متریال درخشان همراه با 80 نمونه دیگر با فرمت emf می باشد که ویرایش تمامی آن ها امکان پذیر است. 15 صحنه آماده نیز در این مجموعه موجود است. استفاده از این مجموعه نیاز به پلاگین Element 3D دارد. هم چنین یک ویدیوی آموزشی به زبان انگلیسی نیز در این آرشیو قرار دارد که به شما در استفاده از این مجموعه کمک می کند. توجه داشته باشید موزیک زمینه استفاده شده در ویدیوی پیش نمایش در فایل دانلودی وجود ندارد.

اطلاعات دانلود متریال برای پلاگین Element 3D :

  • عنوان مجموعه: videohive – Element 3D Toolkit
  • حجم مجموعه: 748MB
  • سازنده: videohive
  • فرمت های موجود: EMF، AEP، EBF، OBJ
  • تعداد فایل : 332
  • کاتالوگ : 

متریال برای پلاگین Element 3D

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود متریال برای پلاگین Element 3D”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.