دانلود وکتور و کلیپ آرت برگ سبز Greenery Summer Design Set


توضیحات

وکتور و کلیپ آرت برگ سبز : این مجموعه شامل وکتور و تصاویر کلیپ آرت برگ سبز درختان جهت استفاده در طرح های گرافیکی است. این مجموعه در قالب فایل های PNG, JPG بر روی سایت بارگذاری شده که می توانید با استفاده از آن طرح های فوق العاده زیبایی را ایجاد کنید. تصاویر PNG به صورت Transparent و شفاف ایجاد شده که برای استفاده بر روی هر نوع رنگ و تصویر زمینه ‌ای مناسب می باشند. طرح های مجموعه از دسته تصاویر وکتور با قابلیت بزرگنمایی نامحدود بوده و دارای سایز و ابعاد 7 × 5 اینچ هستند که برای ایجاد طرح و تصاویری با رزولوشن 300DPI مناسب می باشند. هم چنین کلیه تصاویر کاملا لایه باز هستند و می توانید آن ها را در نرم افزارهای ویرایش تصاویر برداری از جمله Illustrator, Photoshop, InDesign ویرایش کنید.

اطلاعات دانلود وکتور و کلیپ آرت برگ سبز Greenery Summer Design Set :

  • عنوان مجموعه: Greenery Summer Design Set
  • حجم مجموعه: 1.8GB
  • سازنده: 
  • فرمت های موجود: PNG, JPG
  • تعداد فایل: 

وکتور و کلیپ آرت برگ سبز

وکتور و کلیپ آرت برگ سبز

وکتور و کلیپ آرت برگ سبز - 4

وکتور و کلیپ آرت برگ سبز - 6

وکتور و کلیپ آرت برگ سبز - 8

وکتور و کلیپ آرت برگ سبز - 10

وکتور و کلیپ آرت برگ سبز - 12

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود وکتور و کلیپ آرت برگ سبز Greenery Summer Design Set”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.