دانلود کلیپ آرت آبرنگی حیوانات جنگل Watercolor jungle babies animals Clipart


توضیحات

کلیپ آرت آبرنگی حیوانات جنگل : این مجموعه شامل 8 تصویر کلیپ آرت، 40 المان طراحی، 3 کارت پستال، 3 کارت جشن بی بی شاور، 3 فایل قاب و فریم، 6 پترن و 6 پس زمینه حیوانات جنگل با طرح آبرنگی جهت استفاده در طرح های گرافیکی میباشد. این مجموعه در قالب فایل های PNG, JPG, PSD بر روی سایت قرار گرفته که می توانید با استفاده از آن طرح های فوق العاده زیبایی را در نرم افزار فتوشاپ ایجاد کنید. تصاویر PNG به صورت Transparent و شفاف ایجاد شده که برای استفاده بر روی هر نوع رنگ و تصویر زمینه ‌ایی مناسب میباشند. این فایل ها از کیفیت بالایی برخوردار بوده و دارای سایز و ابعاد 4500 × 3500 و 5000 × 5000 پیکسل هستند که برای ایجاد طرح و تصاویری با رزولوشن 300DPI مناسب میباشند.

اطلاعات دانلود کلیپ آرت آبرنگی حیوانات جنگل Watercolor jungle babies animals Clipart :

  • عنوان مجموعه: Watercolor jungle babies animals Clipart
  • حجم مجموعه: 812MB
  • فرمت های موجود: PNG, JPG, PSD
  • تعداد فایل: 69

کلیپ آرت آبرنگی حیوانات جنگل - 2

کلیپ آرت آبرنگی حیوانات جنگل - 4

کلیپ آرت آبرنگی حیوانات جنگل - 6

کلیپ آرت آبرنگی حیوانات جنگل - 8

 

کلیپ آرت آبرنگی حیوانات جنگل - 10

کلیپ آرت آبرنگی حیوانات جنگل - 12

کلیپ آرت آبرنگی حیوانات جنگل - 14

کلیپ آرت آبرنگی حیوانات جنگل - 16

کلیپ آرت آبرنگی حیوانات جنگل - 18

کلیپ آرت آبرنگی حیوانات جنگل - 20

کلیپ آرت آبرنگی حیوانات جنگل - 22

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود کلیپ آرت آبرنگی حیوانات جنگل Watercolor jungle babies animals Clipart”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.