دانلود تکسچر پترن مبلمان و سطوح بتنی از LotPixel


توضیحات

تکسچر پترن مبلمان و سطوح بتنی : این کالکشن در 3 مجموعه ارائه شده است که پک اول تحت عنوان Furniture Pattern منتشر شده و شامل تکسچر پترن مبلمان می باشد که در مدلسازی مبلمان، کوسن و محصولات پارچه ایی مورد استفاده قرار می گیرد. پک دوم به نام Concrete Surface Fine می باشد که شامل تکسچر سطوح بتنی است که در مدلسازی ساختارهای مدرن، سازه های معماری و … قابل استفاده می باشد. پک سوم نیز تحت عنوان Metal منتشر شده و شامل تکسچر فلزات است. تمامی تکسچر های این آرشیو دارای رزولوشن 1K – 2K – 4K – 8K می باشند.

اطلاعات دانلود تکسچر پترن مبلمان و سطوح بتنی از LotPixel :

  • عنوان مجموعه: LotPixel – Premium 8K Texture Bundle – Furniture Pattern – Concrete Surface Fine – Metal
  • حجم مجموعه: 236MB
  • سازنده: LotPixel
  • فرمت های موجود: JPEG
  • تعداد تکسچر :
  • کاتالوگ : 

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود تکسچر پترن مبلمان و سطوح بتنی از LotPixel”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.