دانلود مجموعه افکت صوتی جریان ضروری نسخه شرق دور


می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا از اشتراک ویژه برای دانلود این فایل و کل آرشیو سایت استفاده کنید.


17,500 تومان

دانلود

توضیحات

افکت صوتی جریان ضروری نسخه شرق دور : این مجموعه شامل بیش از 220 نوع افکت صوتی جریان ضروری نسخه شرق دور می باشد. این پکیج افکت های صوتی ضروری صد در صد منحصر به فرد با الهام از ابزار ها و محیط های شرق دور طراحی شده که با استفاده از آن می توانید پروژه سینمایی خود را به راحتی بسازید و به مجموعه صدای خود احساس تازه و ارگانیک دهید.

مشخصات مجموعه افکت صوتی جریان ضروری نسخه شرق دور :

  • عنوان: Visual Tone – Essential Flow SFX Far East Edition
  • فرمت : WAV
  • تعداد افکت های صوتی : 220
  • حجم فایل: 636MB

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود مجموعه افکت صوتی جریان ضروری نسخه شرق دور”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.