پروژه آماده تیزر تبلیغاتی برای داوینچی ریزالو – Modern Promo


توضیحات

تیزر تبلیغاتی : تیزرها به نوعی یکی از اولین راه های معرفی کسب و کار و تبلیغات برای آنها می باشند. بنابراین طراحی و ارائه تیزر مناسب و تاثیر گذار همیشه یک چالش مهم به شمار می رود. مجموعه آماده شده در این پست می تواند به ایجاد ایده های جدید و افزایش سرعت و تنوع در طراحی های شما تاثیر بسیار چشمگیری داشته باشد. همچنین به راحتی با مراجعه به تگ تیزر می توانید تمامی پروژه های آماده و مجموعه های جذاب برای تمامی نرم افزارهای طراحی را مشاهده و دانلود نمایید. در نهایت باید گفت که این پروژه دارای 17 محل برای قرارگیری عکس یا فیلم دلخواه، 16 محل برای قرارگیری متن دلخواه و 1 محل برای قرارگیری لوگو دلخواه می باشد و دست شما را برای ایجاد تغییرات بسیار باز نگاه داشته است.

مشخصات دانلود پروژه آماده تیزر تبلیغاتی برای داوینچی ریزالو – Modern Promo :

  • عنوان پروژه : Modern Promo
  • شرکت سازنده :
  • نسخه داوینچی ریزالو مورد نیاز: Resolve 16
  • رزولوشن: 1920X1080 HD
  • پلاگین مورد نیاز: ندارد
  • آموزش استفاده: دارد
  • حجم فایل: 127MB

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پروژه آماده تیزر تبلیغاتی برای داوینچی ریزالو – Modern Promo”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.