دانلود صحنه آماده داخلی کلاسیک


توضیحات

دانلود صحنه آماده داخلی کلاسیک : این مجموعه نخستین ولوم از آرشیو حرفه ایی Oumoo می باشد که تحت عنوان Oumoo Classic Elredy 3D Scenes Vol 1 منتشر شده است. این کالکشن شامل 24 مدل سه بعدی آماده رندر از انواع صحنه های داخلی کلاسیک و لوکس می باشد. تمامی صحنه های آماده این آرشیو برای فرمت های 3dsmax و موتور رندر vray می باشد. با بهره گیری از این مجموعه سرعت ارائه پروژه های سه بعدی خود را افزایش دهید. هم چنین تمامی تکسچر و متریال های استفاده شده در هر صحنه نیز به همراه آرشیو موجود است. علاوه بر این امکان اکسپورت کردن از مکس این آرشیو در سایر نرم افزار های سه بعدی دیگر به ویژه در تری دی مکس نیز وجود دارد.

اطلاعات دانلود صحنه آماده داخلی کلاسیک :

  • عنوان مجموعه: Oumoo Classic Elredy 3D Scenes Vol 1
  • حجم مجموعه: 1.92GB
  • سازنده: مجموعه Oumoo
  • فرمت های موجود: Max
  • تعداد مدل: 24
  • متریال: دارد
  • تکسچر: دارد
  • کاتالوگ: دارد

صحنه آماده داخلی کلاسیک - 8

صحنه آماده داخلی کلاسیک - 10

صحنه آماده داخلی کلاسیک - 12

صحنه آماده داخلی کلاسیک - 14

صحنه آماده داخلی کلاسیک - 16

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود صحنه آماده داخلی کلاسیک”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.