دانلود افکت صوتی عصر فضا Era of Space Sounds


توضیحات

افکت صوتی عصر فضا : این مجموعه شامل بیش از 400 افکت صوتی عصر فضا می باشد. این کالکشن شما را به سفری به مناظر کیهانی، گاهی اوقات مایع، متعالی، مراقبه و گاه عجیب هدایت می کند. این مجموعه در موسیقی الکترونیکی، آزمایشی، محیطی ، فیلم و بازی مورد استفاده قرار می گیرد.

مشخصات مجموعه افکت صوتی عصر فضا Era of Space Sounds :

  • عنوان: Lucid Samples – Era of Space Sounds
  • فرمت : WAV
  • تعداد افکت های صوتی : 400
  • حجم فایل: 977MB

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود افکت صوتی عصر فضا Era of Space Sounds”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.