دانلود افکت صوتی فضانورد علمی تخیلی Astronaut Sci-fi FX


توضیحات

افکت صوتی فضانورد علمی تخیلی : این مجموعه شامل بیش از 100 افکت صوتی فضانورد علمی تخیلی می باشد. این کالکشن از چندین تکنیک مانند: طبیعت ناخوشایند و داخلی (ضبط صداهای عجیب و غریب)، مدولاسیون، اتوماسیون و ترکیبی از مصنوعات سخت افزاری و .. برای ایجاد این پکیج منحصر به فرد مورد استفاده قرار گرفته است.

مشخصات مجموعه افکت صوتی فضانورد علمی تخیلی Astronaut Sci-fi FX :

  • عنوان: Function Loops – Astronaut Sci-fi FX
  • فرمت : WAV
  • تعداد افکت های صوتی : 100
  • حجم فایل: 220MB

1 دیدگاه برای دانلود افکت صوتی فضانورد علمی تخیلی Astronaut Sci-fi FX

  1. آرمان داودی

    دمتون گرم واقعا عالی بود این تعداد افکت رو هر جا گشتم نبود اگرم بود به راحتی اجازه ی دانلود نمیداد دست خوش ممنون از شما
    آرمان هستم با پیج dolari_boy

دیدگاه خود را بنویسید

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.