دانلود مجموعه افکت صوتی ملزومات فیلمبرداری


می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا از اشتراک ویژه برای دانلود این فایل و کل آرشیو سایت استفاده کنید.


17,500 تومان

دانلود

توضیحات

افکت صوتی ملزومات فیلمبرداری : این مجموعه شامل بیش از 80 نوع افکت صوتی شارپ ملزومات فیلمبرداری می باشد. تمامی افکت های صوتی برای ساختن بهترین کیفیت ممکن در سطح 96000 هرتز از ابتدا طراحی و ساخته شده اند. این پکیج حاوی 6 دسته بندی: Atmospheric ، Bass Hits ، Bass Rumbles ، Cinematic Risers ، Tonal Accents و Whooshes می باشد.

مشخصات مجموعه افکت صوتی ملزومات فیلمبرداری :

  • عنوان: Bounce Color – Division Filmmaking Essentials SFX
  • محصول شرکت: Bounce Color
  • فرمت : WAV
  • تعداد افکت های صوتی : 80
  • حجم فایل: 273MB

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود مجموعه افکت صوتی ملزومات فیلمبرداری”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.