دانلود افکت صوتی علمی تخیلی سینمایی Lo-Fi Cinematic FX


توضیحات

دانلود افکت صوتی علمی تخیلی سینمایی : این مجموعه شامل بیش از 150 افکت صوتی علمی تخیلی شیطانی می باشد. این کالکشن نمونه باورنکردنی خمش ذهن است که با تکسچر های Lo-Fi ، سر و صدای دستگاه و محیط مصنوعی ساخته شده است. این مجموعه مناسب برای پس زمینه های فیلم و ترکیب آن ها با فولی است. این افکت ها برای بازی ها و ژانرهای فیلم مانند: Sci-Fi ، Horror ، Fantasy ، Hero ، Action و … مورد استفاده قرار می گیرند.

مشخصات دانلود افکت صوتی علمی تخیلی سینمایی Lo-Fi Cinematic FX :

  • عنوان: Industrial Strength – Lo-Fi Cinematic FX
  • فرمت : WAV
  • تعداد افکت های صوتی : 150
  • حجم فایل: 1GB

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود افکت صوتی علمی تخیلی سینمایی Lo-Fi Cinematic FX”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.