دانلود رابط کاربری اپلیکیشن ارز دیجیتال Cryptide – Cryptocurrency Mobile App UI Kits


توضیحات

رابط کاربری اپلیکیشن ارز دیجیتال : این مجموعه یک رابط کاربری جهت ساخت اپلیکشن ارز دیجیتال می باشد. این مجموعه در قالب فایل FIG بر روی سایت بارگذاری شده است که می توانید آن را در نرم افزار Figma ویرایش و شخصی سازی کنید. این قالب از کیفیت بالایی برخوردار بوده و دارای سایز و ابعاد 812 × 375 پیکسل است که برای ایجاد پیش نمایش هایی با رزولوشن بالا و مد رنگی RGB مناسب میباشد.

اطلاعات دانلود رابط کاربری اپلیکیشن ارز دیجیتال Cryptide – Cryptocurrency Mobile App UI Kits :

  • عنوان مجموعه: Cryptide – Cryptocurrency Mobile App UI Kits 
  • حجم مجموعه: 499KB
  • فرمت های موجود: FIG
  • تعداد فایل: 

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود رابط کاربری اپلیکیشن ارز دیجیتال Cryptide – Cryptocurrency Mobile App UI Kits”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.