دانلود تکسچر و براش پوست موجودات از Zbrush Guides


توضیحات

تکسچر و براش پوست موجودات : این مجموعه شامل بیش از 39 براش حجاری و اسکالپتینگ و 11 تصویر آلفا برای جزییات دهی، تکسچرینگ و پالایش سطوح موجودات می باشد. این کالکشن با هدف کمک به جزییات دهی به مدل های موجودات شما در زیبراش ساخته شده است. این براش ها فرآیند افزودن جزییات پیچیده را به موجودات ارگانیک ساده می کند و جلوه های متنوعی به آن ها می دهد. این مجموعه با فرمت ZBP و با ZBrush 2021.5.1 ساخته شده است.

اطلاعات دانلود تکسچر و براش پوست موجودات از Zbrush Guides :

  • عنوان مجموعه: Zbrush Guides – Creature Textures and Skin Brushes
  • حجم مجموعه: 454MB
  • سازنده: Zbrush Guides
  • فرمت های موجود: ZBP
  • تعداد فایل: –
  • کاتالوگ: –

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود تکسچر و براش پوست موجودات از Zbrush Guides”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.