دانلود مجموعه افکت صوتی Creature Foley


می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا از اشتراک ویژه برای دانلود این فایل و کل آرشیو سایت استفاده کنید.


17,500 تومان

دانلود

توضیحات

افکت صوتی Creature Foley : این مجموعه شامل بیش از 19000 نوع صدای هیولا و موجودات تخیلی در حالت های مختلف می باشد. این پکیج اصلی ترین ابزار برای همه کارهای طراحی صدا است که شامل حرکات تاثیرگذار، دامنه گسترده، جذاب و دقیق است که عملکرد ها، اندازه ها، ویژگی ها، مواد و تغییرات تقریبا تمام نشدنی را ارائه می دهد که شما را قادر می سازد تا صحنه های پیچیده را با سهولت بسازید و طراحی کنید. این مجموعه متشکل از فعل و انفعالات سطحی: بتن، خاک، چمن، شن، برف، آب، گل، چوب و .. در دسته های: گاز گرفتن، پنجه کشیدن، حرکت، قدم برداشتن، ضربه سخت، و بال زدن می باشد.

مشخصات مجموعه افکت صوتی Creature Foley :

  • عنوان: BOOM Library – Creature Foley Bundle 
  • محصول شرکت: BOOM Library
  • فرمت : WAV
  • تعداد افکت های صوتی : 19000
  • حجم فایل: 5GB

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود مجموعه افکت صوتی Creature Foley”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.