دانلود مجموعه افکت صوتی علمی تخیلی سینمایی


می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا از اشتراک ویژه برای دانلود این فایل و کل آرشیو سایت استفاده کنید.


17,500 تومان

دانلود

توضیحات

افکت صوتی علمی تخیلی سینمایی : این مجموعه شامل بیش از 480 افکت صوتی صداهای علمی تخیلی سینمایی می باشد. این پکیج صوتی سلطنتی در مجموع شامل 15 قطعه است که به قسمت های جداگانه ایی از جمله: طبل، ملودی، fx ، ضربه، کر و … تقسیم شده است. این بدان معنی است که فیلمسازان و سازندگان بازی های ویدیویی می توانند از کل آهنگ ها در تولیدات خود استفاده کنند یا از قطعات و سازهای جداگانه استفاده کنند.

مشخصات مجموعه افکت صوتی علمی تخیلی سینمایی :

  • عنوان: Ghosthack – Cinematic Sci-Fi Sounds
  • فرمت : WAV
  • تعداد افکت های صوتی : 480
  • حجم فایل: 2GB

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود مجموعه افکت صوتی علمی تخیلی سینمایی”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.