دانلود مدل سه بعدی عناصر معماری چینی


توضیحات

دانلود مدل سه بعدی عناصر معماری چینی : مجموعه پیش رو شامل 53 مدل سه بعدی عناصر معماری به سبک چینی جهت استفاده در طراحی سه بعدی می باشد. این آرشیو دارای آبجکت های مختلف مانند: ساختمان ، لباس ، مجسمه ، سنگ ، لوازم چینی و … است. آبجکت های این آرشیو جهت ساخت بازی ، فیلم و مدلسازی شهر های چین مورد استفاده قرار می گیرند. این آبجکت ها در فرمت های ZTL ، ZBP و OBJ ارائه شده است که فرمت obj قابل استفاده در همه نرم افزار های سه بعدی می باشد. هم چنین تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در هر مدل نیز به همراه مجموعه موجود است.

اطلاعات دانلود مدل سه بعدی عناصر معماری چینی :

  • عنوان مجموعه: Cubebrush – Chinese complete kit
  • حجم مجموعه:  –
  • سازنده: Cubebrush
  • فرمت های موجود: ZTL ، ZBP ، OBJ
  • تعداد مدل: 53
  • متریال: دارد
  • تکسچر: دارد
  • کاتالوگ PDF: –

مدل سه بعدی عناصر معماری چینی - 2

مدل سه بعدی عناصر معماری چینی - 4

مدل سه بعدی عناصر معماری چینی - 6

مدل سه بعدی عناصر معماری چینی - 8

مدل سه بعدی عناصر معماری چینی - 10

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود مدل سه بعدی عناصر معماری چینی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.