دانلود مدل سه بعدی شهر نیویورک


توضیحات

دانلود مدل سه بعدی شهر نیویورک : این مجموعه شامل آبجکت حرفه ایی و با جزییات بسیار دقیق از انواع ساختمان های شهر نیویورک جهت طراحی و مدل سازی سه بعدی می باشد. این آرشیو حاوی 22 آبجکت بلوک ساختمانی از 45 تا 53 به برادوی و 7th Av است. هم چنین این کالکشن شامل ساختمان های دقیق ، کاشی های جاده ، مبلمان خیابان و جزئیات سقف می باشد. تمامی صحنه های این مجموعه بسیار سازمان یافته و با لایه های دقیق و چرخه متحرک روز و شب ایجاد شده اند و حاوی تکسچر های ویدیویی و روشنایی کامل شبانه است. نمایش بسیار دقیق و واقع بینانه از ساختمان های معروف ، تصاویر و فیلم های تبلیغاتی واقعی نیز به منظور واقع گرایانه تر کردن صحنه های سه بعدی صورت گرفته است. این مجموعه برای نرم افزار های Cinema4D ، 3dsmax ، Maya و موتور رندر محبوب Vray آماده شده است و در فرمت های OBJ ، 3DS ، MAX ، FBX ، MA ، DAE ، LWO ارائه شده است. که فرمت obj قابل استفاده در همه نرم افزار های سه بعدی است. هم چنین تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در هر آبجکت نیز به همراه مجموعه موجود می باشد.

اطلاعات دانلود مدل سه بعدی شهر نیویورک :

 • عنوان مجموعه: NoneCG – NYC Broadway,7th Av, Times Square
 • حجم مجموعه: 3.12GB
 • سازنده:
 • فرمت های موجود: OBJ ، 3DS ، MAX ، FBX ، MA ، DAE ، LWO
 • تعداد مدل: 22
 • متریال: دارد
 • تکسچر: دارد
 • کاتالوگ PDF:

مدل سه بعدی شهر نیویورک - 2

مدل سه بعدی شهر نیویورک - 4

مدل سه بعدی شهر نیویورک - 6

مدل سه بعدی شهر نیویورک - 8

مدل سه بعدی شهر نیویورک - 10

مدل سه بعدی شهر نیویورک - 12

مدل سه بعدی شهر نیویورک - 14

مدل سه بعدی شهر نیویورک - 16

مدل سه بعدی شهر نیویورک - 18

مدل سه بعدی شهر نیویورک - 20

1 دیدگاه برای دانلود مدل سه بعدی شهر نیویورک

 1. Mmd

  فایل های obj و fbx در نرم‌افزار بلندر باز نمیشه 😶😕

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.