دانلود آبجکت ماشین 45


توضیحات

آبجکت ماشین 45 : این مجموعه شامل 33 مدل سه بعدی متنوع، با کیفیت و بسیار دقیق از انواع اتومبیل میباشد. تمامی آبجکت های این آرشیو توسط کاربران و مدلسازان حرفه ایی و بر اساس نمونه های واقعی از برند های معتبر با کیفیت و دقت بالا مدل سازی شده اند. هم چنین تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در هر آبجکت نیز به همراه مجموعه موجود میباشد.

اطلاعات دانلود آبجکت ماشین 45 :

  • فرمت های موجود: MAX, OBJ, FBX
  • حجم مجموعه: 5.4GB
  • تعداد مدل: 33
  • متریال: دارد
  • تکسچر: دارد
  • کاتالوگ: دارد (برای مشاهده تصاویر کامل مدل ها، کاتالوگ را دانلود کنید)
  • منبع: سایت تری دی استار

آبجکت ماشین 45 - 2

آبجکت ماشین 45 - 4

آبجکت ماشین 45 - 6

آبجکت ماشین 45 - 8

آبجکت ماشین 45 - 10

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود آبجکت ماشین 45”

لینک های دانلود

دانلود کاتالوگ

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.
برای مشاهده موارد مشابه لینک های زیر را ببینید !