دانلود مدل سه بعدی تبر


توضیحات

دانلود مدل سه بعدی تبر : مجموعه پیش رو شامل 13 آبجکت متنوع تبر فانتزی برای نرم افزار 3Ds MAX و موتور رندر Vray بوده و به همراه مدل ها تمامی تکسچر و متریال های استفاده شده در اختیار شما می باشد. همچنین این مدل های سه بعدی شامل فرمت های 3DS, ABC, DAE, Mtl, FBX, OBJ است که فرمت OBJ قابلیت استفاده در همه نرم افزار های سه بعدی را دارا است. این مجموعه برای استفاده در بازی های واقعیت مجازی VR / AR ، صحنه های لاو پلی ، بهینه سازی شده برای رندر و بازی های ریل تایم کاملا مناسب است.

مشخصات مجموعه دانلود مدل سه بعدی تبر :

  • عنوان مجموعه: Fantasy Axe Collection Pack Low-Poly 3D Model
  • حجم مجموعه: 6MB
  • سازنده: مجموعه
  • فرمت های موجود: 3DS, ABC, DAE, Mtl, FBX, OBJ
  • تعداد مدل: 13 

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود مدل سه بعدی تبر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.