دانلود آبجکت کاکتوس و گیاهان کویری


توضیحات

دانلود آبجکت کاکتوس و گیاهان کویری : مجموعه پیش رو ولوم هفدهم از مدل های سه بعدی گل و گیاه آرشیو حرفه ایی Maxtree جهت طراحی سه بعدی می باشد. این کالکشن شامل 12 مدل سه بعدی متنوع ، با کیفیت و بسیار دقیق از انواع کاکتوس و گیاهان کویری است. این آرشیو جهت طراحی و مدلسازی فضا های مختلف خارجی مناطق بیابانی و کویری مورد استفاده طراحان سه بعدی قرار می گیرد. در اختیار داشتن این مجموعه کاربردی و ارزشمند تاثیر بسزایی در افزایش سرعت عمل و کیفیت طراحی های سه بعدی دارد. این مجموعه برای فرمت های 3dsmax و موتور رندر محبوب vary می‌ باشد. شما می توانید از این مدل ها در همه نرم افزار های سه بعدی به ویژه در 3ds max استفاده نمایید. هم چنین تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در هر مدل نیز به همراه مجموعه موجود است.

اطلاعات دانلود آبجکت کاکتوس و گیاهان کویری :

  • عنوان مجموعه: Maxtree – Plant Models Vol 17
  • حجم مجموعه: 4.93GB
  • سازنده: مجموعه Maxtree
  • فرمت های موجود: Max
  • تعداد مدل: 12
  • متریال: دارد
  • تکسچر: دارد
  • کاتالوگ PDF: دارد

آبجکت کاکتوس - 2

آبجکت کاکتوس - 4

آبجکت کاکتوس - 6

آبجکت کاکتوس - 8

آبجکت کاکتوس - 10

آبجکت کاکتوس - 12

آبجکت کاکتوس - 14

آبجکت کاکتوس - 16

آبجکت کاکتوس - 18

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود آبجکت کاکتوس و گیاهان کویری”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.