دانلود آبجکت پرچین و گیاه زینتی – کالکشن 104


توضیحات

آبجکت پرچین و گیاه زینتی : این مجموعه شامل 72 مدل سه بعدی حرفه ایی و با کیفیت از انواع گیاهان زینتی و پرچین در 10 نوع مختلف میباشد. این آرشیو در طراحی خارجی فضا های سبز مانند: پارک ها، باغ ها، حیاط ها مورد استفاده طراحان و معماران قرار میگیرد. تمامی مدل های این مجموعه توسط کاربران حرفه ایی طراحی و مدل سازی شده اند و دارای بالاترین کیفیت و دقت در مدل سازی و متریال ها هستند. این آرشیو برای فرمت های Forest Pack Pro, Max و برای موتور های رندر Corona, V-Ray, Scanline میباشد. هم چنین تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در هر مدل نیز به همراه مجموعه موجود است.

اطلاعات دانلود آبجکت پرچین و گیاه زینتی – کالکشن 104 :

  • عنوان مجموعه: Plant Models Vol.104
  • حجم مجموعه: 4.5GB
  • فرمت های موجود: Max
  • تعداد مدل: 72
  • متریال: دارد
  • تکسچر: دارد
  • کاتالوگ: دارد
  • منبع آبجکت و مدل سه بعدی

آبجکت پرچین و گیاه زینتی - 2

آبجکت پرچین و گیاه زینتی - 4

آبجکت پرچین و گیاه زینتی - 6

آبجکت پرچین و گیاه زینتی - 8

آبجکت پرچین و گیاه زینتی - 10

آبجکت پرچین و گیاه زینتی - 12

آبجکت پرچین و گیاه زینتی - 14

آبجکت پرچین و گیاه زینتی - 16

آبجکت پرچین و گیاه زینتی - 18

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود آبجکت پرچین و گیاه زینتی – کالکشن 104”

لینک های دانلود

دانلود کاتالوگ

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.
برای مشاهده موارد مشابه لینک های زیر را ببینید !