دانلود فونت انگلیسی نقطه چین Burford Dots


توضیحات

فونت انگلیسی نقطه چین : این مجموعه یک فونت نقطه چین است که شامل 18 فونت لایه بندی شده از جمله: 5 لایه پایه، 3 لایه بالا، 5 لایه پایین و 2 مجموعه از عناصر گرافیکی می باشد. این مجموعه برای کاربرانی ایجاد شده است که به برنامه‌ های طراحی مانند: Illustrator، InDesign، Photoshop و … دسترسی ندارند و قادر به استفاده از لایه‌ بندی نیستند. این مجموعه یک ابزار قدرتمند است زیرا هر فونت به تنهایی قابل استفاده می باشد. این مجموعه شامل 13 فونت – Burford Basic، Dots، DropShadow، Extras Set A، Extras Set B، Extrude B، Extrude C، Inline، Line، Marquee، Outline، Stripes A و Stripes B است. این فونت ها برای بنر ها، حاشیه ها، گوشه ها، فلش ها، خط های شکسته، کلمات کلیدی و … مناسب می باشند.

مشخصات دانلود فونت انگلیسی نقطه چین Burford Dots :

  • عنوان مجموعه: Burford Dots
  • حجم مجموعه: 701KB
  • فرمت های موجود: OTF, TTF, WOFF
  • سبک: Serif
  • فضا بین حروف: معمولی
  • اندازه بهینه: بزرگ (نمایش / پوستر)
  • وب فونت: دارد

فونت انگلیسی نقطه چین Burford Dots

فونت انگلیسی نقطه چین Burford Dots

فونت انگلیسی نقطه چین Burford Dots

فونت انگلیسی نقطه چین - 5

فونت انگلیسی نقطه چین - 7

فونت انگلیسی نقطه چین - 9

فونت انگلیسی نقطه چین - 11

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود فونت انگلیسی نقطه چین Burford Dots”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.