دانلود فونت انگلیسی Burford Line


توضیحات

فونت انگلیسی Burford Line : این مجموعه شامل 18 فونت لایه بندی شده است که به طور استراتژیک ساخته شده اند. Burford Basic برای کاربرانی ایجاد شده است که به برنامه های طراحی برتر (مانند: Illustrator، InDesign، Photoshop و …) دسترسی ندارند و نمی توانند از لایه بندی استفاده کنند. این فونت ها برای بنر، حاشیه، گوشه ها، فلش ها، خط های شکسته، کلمات کلیدی و … مناسب می باشد.

مشخصات دانلود فونت انگلیسی Burford Line :

  • عنوان مجموعه: Burford Line
  • حجم مجموعه: 393KB
  • فرمت های موجود: OTF, TTF, WOFF
  • سبک: Serif
  • فضا بین حروف: معمولی
  • اندازه بهینه: بزرگ (نمایش / پوستر)
  • وب فونت: دارد

فونت انگلیسی Burford Line

فونت انگلیسی Burford Line

فونت انگلیسی Burford Line - 4

فونت انگلیسی Burford Line - 6

فونت انگلیسی Burford Line - 8

فونت انگلیسی Burford Line - 10

فونت انگلیسی Burford Line - 12

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود فونت انگلیسی Burford Line”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.