دانلود قالب آماده پینترست Branded pins + Pinterest guide


توضیحات

قالب آماده پینترست : این مجموعه شامل 60 قالب آماده شبکه اجتماعی پینترست می باشد که با فرمتPDF بر روی سایت بارگذاری شده است. این قالب آماده برای کارآفرینان خلاق، وبلاگ نویسان، شرکت های مد و فشن و سایر مشاغل کوچک مناسب می باشد.

اطلاعات دانلود قالب آماده پینترست Branded pins + Pinterest guide :

  • عنوان مجموعه: Branded pins + Pinterest guide
  • حجم مجموعه: 39MB
  • سازنده: Creative Market
  • فرمت های موجود: PDF
  • تعداد فایل: 60

 قالب آماده پینترست

 قالب آماده پینترست

 قالب آماده پینترست

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود قالب آماده پینترست Branded pins + Pinterest guide”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.