دانلود طرح لایه باز بنر اینستاگرام فروشگاه Banners – Shop Edition


توضیحات

طرح لایه باز بنر اینستاگرام فروشگاه : این مجموعه شامل 80 قالب آماده بنر فروشگاه به صورت کاملا لایه باز جهت استفاده و ویرایش در نرم افزار فتوشاپ میباشد. این مجموعه در قالب فایل های PSD, PDF بر روی سایت بارگذاری شده که می توانید آن را در فتوشاپ ویرایش و شخصی سازی کنید. این فایل ها از کیفیت بالایی برخوردار بوده و برای ایجاد پیش نمایش هایی با رزولوشن بالا مناسب میباشند. هم چنین طرح ها به صورت Smart Object ایجاد شده اند که به واسطه این قابلیت تنها با چند کلیک قادر به جایگذاری تصاویر خود در این قالب های آماده خواهید بود.

اطلاعات دانلود دانلود طرح لایه باز بنر اینستاگرام فروشگاه Banners – Shop Edition :

  • عنوان مجموعه: Banners – Shop Edition 80
  • حجم مجموعه: 92MB
  • فرمت های موجود: PSD, PDF
  • تعداد فایل: 80

طرح لایه باز بنر فروشگاه Banners - Shop Edition

طرح لایه باز بنر فروشگاه Banners - Shop Edition

طرح لایه باز بنر فروشگاه Banners - Shop Edition

طرح لایه باز بنر اینستاگرام فروشگاه - 5

طرح لایه باز بنر اینستاگرام فروشگاه - 7

طرح لایه باز بنر اینستاگرام فروشگاه - 9

طرح لایه باز بنر اینستاگرام فروشگاه - 11

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود طرح لایه باز بنر اینستاگرام فروشگاه Banners – Shop Edition”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.