دانلود صحنه آماده سه بعدی حمام از 3D66


توضیحات

صحنه آماده سه بعدی حمام : این مجموعه شامل 60 صحنه آماده کامل و آماده رندر نهایی حمام و سرویس بهداشتی با کیفیت و جزئیات بسیار بالا می باشد که استفاده از تمامی آبجکت های خاص آن، نور ها، متریال ها و کل اجزا صحنه در پروژه های اختصاصی امکان پذیر است. تمامی آبجکت های این مجموعه توسط افراد حرفه ایی و با بالا ترین کیفیت و بر اساس رفرنس های واقعی برند اصلی و با اندازه های مهندسی و دقیق مدل سازی و متریال دهی شده اند. در اختیار داشتن این مجموعه موجب کاهش زمان تکمیل پروژه‌ های سه بعدی شما خواهد شد. این آرشیو برای فرمت 3dmax و موتور رندر محبوب vray و corona می‌ باشد. هم چنین تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در هر نیز به همراه مجموعه موجود است.

اطلاعات دانلود صحنه آماده سه بعدی حمام از 3D66 :

  • عنوان مجموعه: 3D66 – 2019 Bathrooms Full 3D-Scenes Collection
  • حجم مجموعه: 1.85GB
  • سازنده: 3D66
  • فرمت های موجود: MAX
  • تعداد مدل: 60
  • متریال: دارد
  • تکسچر: دارد
  • کاتالوگ: دارد
  • برای مشاهده تصاویر کامل تمامی رندر ها فایل کاتالوگ را دانلود کنید.

صحنه آماده سه بعدی حمام - 2

صحنه آماده سه بعدی حمام - 4

صحنه آماده سه بعدی حمام - 6

صحنه آماده سه بعدی حمام - 8

صحنه آماده سه بعدی حمام - 10

صحنه آماده سه بعدی حمام - 12

صحنه آماده سه بعدی حمام - 14

صحنه آماده سه بعدی حمام - 16

صحنه آماده سه بعدی حمام - 18

 

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود صحنه آماده سه بعدی حمام از 3D66”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود کاتالوگ

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.