دانلود 38 صحنه آماده سه بعدی برای کرونا رندر


توضیحات

دانلود 38 صحنه آماده سه بعدی برای کرونا رندر : این مجموعه شامل 38 مدل سه بعدی کامل و آماده رندر نهایی از طراحی داخلی و خارجی فضاهای مختلف مانند: آشپزخانه، نشیمن، اتاق خواب، سرویس بهداشتی، نمای ساختمان و … میباشد. تمامی مدل های این کالکشن توسط کاربران حرفه ایی طراحی و مدل سازی شده اند و دارای بالاترین کیفیت و دقت در مدل سازی و متریال ها هستند. با دریافت این آرشیو از تمامی آبجکت ها، متریال ها، نور های IES حرفه ایی و کل اجزا صحنه بهره مند خواهید شد. این مجموعه برای فرمت MAX و موتور رندر Corona میباشد. هم چنین تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در هر مدل نیز به همراه مجموعه موجود است.

اطلاعات دانلود 38 صحنه آماده سه بعدی برای کرونا رندر :

  • عنوان مجموعه: All Pack 38 Scene Corona Render
  • حجم مجموعه: 6.9GB
  • فرمت های موجود: MAX
  • تعداد مدل: 38
  • متریال: دارد
  • تکسچر: دارد
  • کاتالوگ: دارد

دانلود 38 صحنه آماده سه بعدی - 2

دانلود 38 صحنه آماده سه بعدی - 4

دانلود 38 صحنه آماده سه بعدی - 6

دانلود 38 صحنه آماده سه بعدی - 8

دانلود 38 صحنه آماده سه بعدی - 10

دانلود 38 صحنه آماده سه بعدی - 12

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود 38 صحنه آماده سه بعدی برای کرونا رندر”

لینک های دانلود

دانلود کاتالوگ

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.