دانلود افکت متن ایلوستریتور چند رنگ رترو Multicolor Retro Text Effects Set


توضیحات

افکت متن ایلوستریتور چند رنگ رترو : این مجموعه شامل 9 افکت آماده متن چند رنگ رترو جهت استفاده و ویرایش در نرم افزار Illustrator میباشد. این مجموعه در قالب فایل های AIT, AI, EPS در سایت بارگذاری شده است که با استفاده از آن ها قادر خواهید بود به متون خود افکت های فوق العاده زیبایی بدهید و به جذابیت آن ها بیافزایید. این فایل ها از کیفیت بالایی برخوردار بوده و برای ایجاد طرح هایی با رزولوشن 300DPI مناسب میباشند.

اطلاعات دانلود افکت متن ایلوستریتور چند رنگ رترو Multicolor Retro Text Effects Set :

  • عنوان مجموعه: Multicolor Retro Text Effects Set
  • حجم مجموعه: 39MB
  • فرمت های موجود: AIT, AI, EPS
  • تعداد فایل: 9

افکت متن ایلوستریتور چند رنگ رترو - 2

افکت متن ایلوستریتور چند رنگ رترو - 4

افکت متن ایلوستریتور چند رنگ رترو - 6

افکت متن ایلوستریتور چند رنگ رترو - 8

افکت متن ایلوستریتور چند رنگ رترو - 10

افکت متن ایلوستریتور چند رنگ رترو - 12

افکت متن ایلوستریتور چند رنگ رترو - 14

افکت متن ایلوستریتور چند رنگ رترو - 16

افکت متن ایلوستریتور چند رنگ رترو - 18

برچسب:

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود افکت متن ایلوستریتور چند رنگ رترو Multicolor Retro Text Effects Set”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.