دانلود افکت صوتی سینمایی ترسناک AVERSION Cinematic Horror Sound Effects


توضیحات

افکت صوتی سینمایی ترسناک : این مجموعه شامل بیش از 160 افکت صوتی ترسناک سینمایی می باشد. این کالکشن حاوی 12 دسته بندی مختلف است. برای استفاده از این مجموعه تنها کافیست، صدا ها را به تایم لاین خود بکشید و رها کنید تا بلافاصله افکت صوتی سینمایی را برای مخاطبان خود ایجاد کنید.

مشخصات مجموعه افکت صوتی سینمایی ترسناک AVERSION Cinematic Horror Sound Effects :

  • عنوان: Ava Music Group – AVERSION Cinematic Horror Sound Effects
  • فرمت : WAV
  • تعداد افکت های صوتی : 160
  • حجم فایل: 119MB

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود افکت صوتی سینمایی ترسناک AVERSION Cinematic Horror Sound Effects”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.