دانلود افکت صوتی درب Doors


توضیحات

افکت صوتی درب : این مجموعه شامل بیش از 350 نوع مختلف از صدای انواع درب ها می باشد. این کالکشن حاوی هر صدایی است که یک درب می تواند ایجاد کند از دهانه ها و بسته شدن ها، تا اسلم، شکاف و صدای غرش در این مجموعه وجود دارد. هم چنین این مجموعه شامل صدای درب های چوبی و فلزی، دروازه ها، کمد ها، یخچال ها، درب های کشویی، درب های برقی، درب های بالابر و … می باشد.

مشخصات مجموعه افکت صوتی درب Doors :

  • عنوان: BOOM Library – Doors
  • فرمت : WAV
  • تعداد افکت های صوتی : 350
  • حجم فایل: 1GB

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود افکت صوتی درب Doors”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.