دانلود آبجکت صحنه داخلی اتاق نشیمن BeInspiration 118


توضیحات

دانلود آبجکت صحنه داخلی اتاق نشیمن BeInspiration 118 : این مجموعه حاوی صحنه آماده سه بعدی اتاق نشیمن با کیفیت بسیار بالا از زوایای مختلف می باشد. تمامی مدل های این آرشیو توسط افراد حرفه ایی و با بالا ترین کیفیت و بر اساس رفرنس های واقعی برند اصلی و با اندازه های مهندسی و دقیق مدل سازی و متریال دهی شده اند. این مجموعه برای موتور رندر های Vray و کرونا در نرم افزار تری دی مکس و Vray و Maxwell در نرم افزار سینما فوردی آماده شده است. این آرشیو برای فرمت های C4D ، FBX ، MAX ، OBJ ارائه شده که فرمت obj دارای قابلیت استفاده در همه نرم افزار های سه بعدی است. هم چنین تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در هر مدل نیز به همراه مجموعه موجود می باشد.

اطلاعات دانلود آبجکت صحنه داخلی اتاق نشیمن BeInspiration 118 :

  • عنوان مجموعه: BeInspiration 118 3D model
  • حجم مجموعه:  4.88GB
  • سازنده: 
  • فرمت های موجود: C4D ، FBX ، MAX ، OBJ
  • تعداد مدل: –
  • متریال: دارد
  • تکسچر: دارد
  • کاتالوگ PDF: –

آبجکت صحنه داخلی اتاق نشیمن - 2

آبجکت صحنه داخلی اتاق نشیمن - 4

آبجکت صحنه داخلی اتاق نشیمن - 6

آبجکت صحنه داخلی اتاق نشیمن - 8

آبجکت صحنه داخلی اتاق نشیمن - 10

آبجکت صحنه داخلی اتاق نشیمن - 12

آبجکت صحنه داخلی اتاق نشیمن - 12

آبجکت صحنه داخلی اتاق نشیمن - 16

آبجکت صحنه داخلی اتاق نشیمن - 18

آبجکت صحنه داخلی اتاق نشیمن - 20

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود آبجکت صحنه داخلی اتاق نشیمن BeInspiration 118”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.