دانلود مجموعه افکت صوتی 12000 Anchor Away


می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا از اشتراک ویژه برای دانلود این فایل و کل آرشیو سایت استفاده کنید.


17,500 تومان

دانلود

توضیحات

افکت صوتی 12000 Anchor Away : این مجموعه شامل بیش از 12000 نوع افکت صوتی مرتبط با قایق می باشد که شامل طیف گسترده ایی از ضبط های بیرونی است که برای حداکثر واقعیت و تطبیق پذیری تولید شده اند. تنوع وسایل نقلیه آبی در این مجموعه این امکان را برای شما فراهم می سازد تا صدای موتور خانه های بزرگ، سوت های بخار و ژنراتور ها و هم چنین افکت های دست و پا زدن، ساحل را ایجاد کنید.

مشخصات مجموعه افکت صوتی 12000 Anchor Away :

  • عنوان: Sound Ideas – 12000 Anchor Away
  • محصول شرکت: Sound Ideas
  • فرمت : WAV
  • تعداد افکت های صوتی : 12000
  • حجم فایل: 5GB

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود مجموعه افکت صوتی 12000 Anchor Away”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.