با استفاده از اکشن های آماده فتوشاپ میتوان خیلی سریع و با چند کلیک ساده به نتایج بسیار فوق العاده ای بر روی تصاویر خود برسیم، در واقع اکشن های آماده تمامی مراحل طولانی که توسط یک طراحی حرفه ای بر روی یک تصویر اجرا شده اند را با چند کلیک در اختیار ما قرار میدهند که بتوانیم برای تصاویر خودمان به همان نتیجه نهایی و حرفه ای دست پیدا کنیم و این میتواند بسیار در صرف زمان برای اجرای یک ایده خلاقانه صرفه جویی کند. یکی از کارهای پیجیده و زمان بر در فتوشاپ تبدیل تصاویر به نقاشی در سبک های مختلف است که نیازمند دانش بسیار بالا در نرم افزار فتوشاپ و صرف زمان زیاد برای رسیدن به نتیجه نهایی مطلوب است، در این مطلب 30 اکشن تبدیل عکس به نقاشی فتوشاپ را به شما معرفی میکنیم تا بتوانید در سریع ترین زمان ممکن و فقط با چنید کلیک تمامی تصاویر خود را به نقاشی در سبک های مختلف تبدیل کرده و از نتیجه نهایی لذت ببرید.

اگر برای استفاده از اکشن ها راهنمای نیاز دارید و یا قصد دارید فتوشاپ را از پایه به صورت حرفه ای یاد بگیرید، پیشنهاد میکنم دوره کامل آموزش فتوشاپ 2023 را ببینید.

معرفی و دانلود 30 اکشن تبدیل عکس به نقاشی فتوشاپ :

برای مشاهده تصاویر پیش نمایش بیشتر، توضیحات کامل تر و البته دانلود هر کدام از اکشن های زیر میتوانید روی عنوان هر اکشن کلیک کرده و اطلاعات کامل آن اکشن و لینک دانلود را مشاهده کنید.

این اکشن به شما کمک میکند به راحتی هر عکسی را به نقاشی های آبرنگی تبدیل کنید، این اکشن دارای آموزش استفاده و بر روی فایل های TIFF و PSD و JPG قابل اجرا است.

تبدیل عکس به نقاشی آبرنگ

این اکشن برای نرم افزار محبوب فتوشاپ می توانید به ساده ترین و سریعترین شکل ممکن هر عکسی را به یک اثر نقاشی رنگ روغن تبدیل نمایید.

اکشن نقاشی رنگ روغن

با استفاده از این اکشن جذاب میتوانید تصاویر طراحی مدادی بسیار زیبا و جذابی را فقط با چند کلیک ساده دریافت کنید، تصاویر ایجاد شده با این اکشن بسیار زیبا و جذاب بوده و میتوان در ارائه ایده های مختلف بسیار به شما کمک بکند.

اکشن تبدیل عکس به نقاشی فتوشاپ - 4

به کمک این اکشن هر عکسی را در کمترین زمان ممکن و فقط با چند کلیک ساده به نقاشی رنگ روغن بسیار واقعی و حرفه ای تبدیل نمایید. این اکشن بر روی فایل های DNG, TIFF, JPG, RAW قابل اجرا است و برای استفاده از آن نیازی به نصب هیچ پلاگینی نخواهید داشت.

اکشن فتوشاپ نقاشی رنگ روغن

با دریافت و استفاده از این اکشن حرفه ای می توانید هر عکسی را به تابلو های با کیفیت و واقعی رنگ روغن تبدیل نمایید. این اکشن حاوی فایل های الحاقی Photoshop ATN، مد رنگ RGB و بر روی فایل های دارای فرمت PSD و JPG قابل اجرا می باشد.

اکشن تبدیل عکس به تابلو رنگ روغن

با استفاده از این اکشن میتوانید به راحتی نقاشی آبرنگی بر روی بوم نقاشی را شبیه سازی کنید و هر عکسی را به یک نقاشی روی بوم تبدیل کرده و ارائه نمایید.

اکشن نقاشی روی بوم

اگر به دنبال ایحاد نقاشی های حرفه ای سیاه قلم از تصاویر خود هستید این اکشن فوق العاده میتواند به راحتی این کار را برای تمامی تصاویر شما انجام دهد.این اکشن مخصوصا برای عکس های پرتره بسیار زیبا و جذاب عمل می کند. مجموعه آماده شده دارای فایل های الحاقی Photoshop ABR, Photoshop PAT, Photoshop ATN ، مد رنگ RGB و آموزش استفاده می باشد. همچنین بر روی فایل های دارای فرمت TIFF, PSD, JPG قابل اجرا است. همجنین این اکشن دارای ویدیو آموزش استفاده است.

اکشن نقاشی سیاه قلم

این اکشن میتواند به راحتی تمامی تصاویر شما را به نقاشی مداد رنگی حرفه ای و جذاب تبدیل نمایید.این اکشن حاوی فایل های الحاقی Photoshop ABR, Photoshop PAT, Photoshop ATN و مد رنگ RGB می باشد. همچنین بر روی فایل های با فرمت PSD و JPG قابل اجراست.

اکشن نقاشی مدادی

به کمک این اکشن هر کدام عکس های خود را در زمانی کوتاه و به صورت حرفه ای به نقاشی آبرنگ با کیفیت تبدیل نمایید. اکشن یاد شده حاوی فایل های الحاقی Photoshop ABR, Photoshop PAT, Photoshop ATN است و بر روی فایل های با فرمت PSD, JPG, RAW قابل اجرا می باشد. این مجموعه دارای آموزش استفاده می باشد.

اکشن نقاشی آبرنگ

این اکشن تصاویر شما را به نقاشی های رنگ روغن و آبرنگ حرفه ای تبدیل میکند و دارای آموزش استفاده ساده است. اکشن یاد شده حاوی فایل های الحاقی Photoshop ABR, Photoshop PAT, Photoshop ATN است و بر روی فایل های دارای فرمت JPG قابل اجرا است.

اکشن رنگ روغن

با کمک این اکشن می توانید تنها با چند کلیک تمام تغییرات لازم برای تبدیل عکس به نقاشی سیاه قلم زیبا را ایجاد نمایید. بنابراین به میزان قابل توجهی در زمان هزینه شما صرفه جویی خواهد شد.

اکشن تبدیل عکس به نقاشی سیاه قلم در فتوشاپ – Pencil Sketch Photoshop Action

این اکشن فتوشاپ می تواند تنوع بسیار خوبی به کارهای شما بخشیده و در عین حال زمان هزینه را برای شما کاهش دهد. به کمک آن می توانید هر عکسی را به راحتی و فقط با چند کلیک به نقاشی سبک امپرسیونیسم تبدیل نمایید.

اکشن تبدیل عکس به نقاشی فتوشاپ - 14

اکشن آماده شده در این بخش می تواند تنها با چند کلیک ساده هر عکسی که بخواهید را به نقاشی مداد رنگی هنری و بسیار حرفه ای تبدیل نماید.

اکشن مداد رنگی فتوشاپ

به کمک این اکشن در زمانی کم و در عین حال به صورت حرفه ای هر عکسی را در نرم افزار فتوشاپ به نقاشی آبرنگ تبدیل می نمایید. استفاده از این قبیل اکشن ها می تواند تاثیر بسیار زیادی بر کاهش زمان صرف شده برای هر کدام از ادیت ها و پروژه ها در فتوشاپ داشته باشد.

اکشن نقاشی آبرنگ فتوشاپ

این اکشن به راحتی تصاویر شما را به نقاشی رنگ روغن حرفه ای در فتوشاپ تبدیل مینماید. این مجموعه حاوی فایل های الحاقی Layered PSD, Transparent PNG, Photoshop PAT, Photoshop ATN, Photoshop JSX و بر روی فایل های دارای فرمت TIFF, PSD, CMYK, JPG, RAW قابل اجرا است. اکشن یاد شده دارای مد رنگ RGB است.

تبدیل عکس به نقاشی رنگ روغن

اکشن فتوشاپ آماده شده در این پست به شما کمک می کند تا فقط با چند کلیک و ساده ترین راه ممکن هر عکسی را به نقاشی های حرفه ای آبرنگ تبدیل نمایید. این اکشن کاربردی و جذاب مخاطبین بیشتری را به کارهای شما جذب می نماید.

نقاشی آبرنگ

اکشن فتوشاپ آماده شده در این پست به شما کمک می کند تا عکس های پرتره را به راحتی به نقاشی تبدیل نمایید. با توجه به اینکه استفاده از این اکشن به مهارت فتوشاپ نیازی نداشته و با چند کلیک تمامی تغییرات را اعمال می نمایید سبب صرفه جویی در زمان و هزینه های شما خواهد شد.

اکشن تبدیل عکس به نقاشی فتوشاپ - 20

با استفاده از این اکشن میتوانید هر عکسی را به راحتی به نقاشی مداد رنگی تبدیل نمایید. با استفاده از آن می توانید در کمترین زمان ممکن و در عین حال بالاترین کیفیت عکس های دلخواه را ادیت نمایید و خروجی حرفه ای بگیرید.

اکشن تبدیل عکس به نقاشی فتوشاپ - 22

به کمک این اکشن فتوشاپ جذاب و خلاقانه می توانید هر عکسی را در نرم افزار فتوشاپ به نقاشی آبرنگ زیبا تبدیل نمایید. استفاده از اکشن بسیار آسان بوده و نیازی به مهارت های فتوشاپ نخواهید داشت.

اکشن تبدیل عکس به نقاشی فتوشاپ - 24

به کمک این اکشن فتوشاپ می توانید هر عکسی را به صورت بسیار واقعی و طبیعی به نقاشی آبرنگ تبدیل نمایید. استفاده از اکشن بسیار آسان بوده و تنها با چند کلیک می توانید تغییرات لازم را بر روی عکس ها اعمال نمایید.

اکشن نقاشی آبرنگ

به کمک این اکشن فتوشاپ عکس ها را به تصاویر ایجاد شده با پاشش جوهر تبدیل نموده و جلوه های زیبایی را خلق کنید. با چند کلیک ساده می توانید تمامی تغییرات را به عکس ها اعمال نمایید. این مجموعه حاوی فایل های الحاقی Photoshop ABR, Photoshop PAT, Photoshop ATN و مد رنگ RGB می باشد.

اکشن جوهر

با این اکشن میتوانید تصاویر خود را به نقاشی های جذاب و زیبایی تبدیل کنید. این مجموعه حاوی فایل های الحاقی Photoshop ATN, ZXP file بوده و بر روی فایل های با فرمت JPG, RAW قابل اجرا می باشد.

اکشن تبدیل عکس به نقاشی فتوشاپ - 28

با کمک این اکشن فتوشاپ بدون نیاز به کسب مهارت های فتوشاپ هر عکسی را به نقاشی های زیبای آبرنگ تبدیل نمایید.

اکشن آبرنگ فتوشاپ

به کمک این اکشن فتوشاپ می توانید با چند کلیک ساده تمامی تغییرات لازم تبدیل هر عکسی به نقاشی جذاب و واقعی را اعمال نمایید. استفاده از این اکشن بسیار آسان و سریع بوده و حتی نیازی به یادگیری مهارت های تخصصی فتوشاپ نخواهید داشت

اکشن تبدیل عکس به نقاشی فتوشاپ - 31

این اکشن فتوشاپ به منظور تبدیل سریع و حرفه ای عکس ها به نقاشی های زیبا در فتوشاپ ایجاد شده است. این مجموعه حاوی فایل های الحاقی Photoshop ATN بوده و بر روی فایل های دارای فرمت PSD و JPG قابل اجرا می باشد.

اکشن تبدیل عکس به نقاشی فتوشاپ - 33

به کمک این اکشن فتوشاپ می توانید در کمترین زمان ممکن و با چند کلیک ساده هر عکسی را به نقاشی های زیبا تبدیل نمایید.

اکشن تبدیل عکس به نقاشی فتوشاپ - 35

به کمک این اکشن می توانید ئر کمترین زمان و به آسانی هر عکسی را به تصاویر حرفه ای نقاشی آبرنگ تبدیل نمایید. این مجموعه حاوی فایل های الحاقی Layered PSD می باشد و بر روی فایل های دارای فرمت TIFF, JPG قابل اجرا است.

دانلود اکشن نقاشی آبرنگی برای فتوشاپ – Watercolor Studio

با دانلود این اکشن فتوشاپ می توانید هر عکسی را در کمترین زمان به نقاشی های اسکچ مدادی تبدیل نمایید. این مجموعه حاوی فایل های الحاقی Photoshop ATN بوده و بر روی فایل های دارای فرمت DNG, TIFF, PSD, JPG, RAW قابل اجرا است.

اکشن اسکچ با مداد

به کمک این اکشن فتوشاپ می توانید به راحتی هر عکسی را به صورت تابلوهای رنگ روغن سبک قرن هجدهم تبدیل نمایید.

اکشن تبدیل عکس به نقاشی فتوشاپ - 39

به کمک این اکشن فتوشاپ می توانید در کمترین زمان ممکن و تنها با چند کلیک ساده هر عکس پرتره ای را به نقاشی های هنری زیبا تبدیل نمایید.

اکشن ایجاد نقاشی ار پرتره

با استفاده از این اکشن فتوشاپ جذاب و منحصر به فرد میتوانید تصاویر خود را به نقاشی های در سبک  ونگوگ تبدیل نمایید. این مجموعه حاوی فایل های الحاقی Photoshop PAT, Photoshop ATN بوده و بر روی فایل های دارای فرمت TIFF, PSD, JPG قابل اجرا می باشد.

اکشن تبدیل عکس به نقاشی فتوشاپ - 42

این اکشن فتوشاپ به شما امکان می دهد تا عکس ها ی مختلف را به اسکیس های خشن با مداد و مداد رنگی تبدیل نمایید. توجه داشته باشید که تمامی تغییرات تنها با چند کلیک ساده انجام خواهند شد و سبب سرعت بخشی به کارهای شما می شود.

اکشن تبدیل عکس به نقاشی فتوشاپ - 44

دانلود سایر اکشن های حرفه ای فتوشاپ :

در بخش اکشن فتوشاپ در سایت سیجی کوک میتوانید مجموعه ای بزرگ و حرفه ای از اکشن های تبدلی عکس به نقاشی و همچنین اکشن های حرفه ای دیگر در موضوعات مختلف را مشاهده و دریافت نمایید، دیدن این دسته بندی از آرشیو سیجی کوک را از دست ندهید.