دانلود پروژه آماده بازی Zombie Killer Attack برای یونیتی


توضیحات

دانلود پروژه آماده بازی Zombie Killer Attack برای یونیتی : Zombie Killer Attack یک بازی مهیج و تخیلی می باشد که حمله و کشتن زامبی ها را در نرم افزار Unity شبیه سازی می کند. این پروژه شامل assets ها ، مپ ها ، متریال ها و افکت ها برای نرم افزار unity است. این پروژه در ساخت بازی های ویدیویی 3D و بازی های واقعیت مجازی VR / AR مورد استفاده قرار می گیرد.

اطلاعات دانلود پروژه آماده بازی Zombie Killer Attack برای یونیتی :

  • عنوان مجموعه: Zombie Killer Attack:Multi Guns
  • حجم مجموعه: 198MB
  • فرمت های موجود: unitypackage
  • نرم افزار: Unity

بازی Zombie Killer Attack برای یونیتی - 2

بازی Zombie Killer Attack برای یونیتی - 4

بازی Zombie Killer Attack برای یونیتی - 6

بازی Zombie Killer Attack برای یونیتی - 8

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پروژه آماده بازی Zombie Killer Attack برای یونیتی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.