دانلود براش زیبراش جادویی پارچه Zbrush Cloth Magic Brush


توضیحات

براش زیبراش جادویی پارچه : این مجموعه شامل براش جاودیی پارچه و لباس برای مدلسازی سه بعدی میباشد. در این مجموعه هر براش با فرمت ZBP در فایل دانلودی قرار دارد. برای استفاده از این مجموعه لازم است نرم افزار Zbrush ورژن 2019 یا بالاتر را روی سیستم خود نصب داشته باشید.

اطلاعات دانلود براش زیبراش جادویی پارچه Zbrush Cloth Magic Brush :

  • عنوان مجموعه: flippednormals – Zbrush Cloth Magic Brush
  • حجم مجموعه: 659KB
  • فرمت های موجود: ZBP
  • تعداد فایل:
  • کاتالوگ: 

براش زیبراش جادویی پارچه - 2

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود براش زیبراش جادویی پارچه Zbrush Cloth Magic Brush”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.