دانلود آبجکت سنگ اسکن شده


توضیحات

دانلود آبجکت سنگ اکن شده : در این مبحث از بخش مدل سه بعدی سایت سیجی کوک ، مجموعه مدل سه بعدی سنگ های اسکن شده از مدل های آماده آرشیو Cubebrush را تهیه و آماده دریافت نموده ایم. این مجموعه که با نام Cubebrush – Yughues PhotoScanned Rocks ارائه شده شامل 30 مدل سه بعدی سنگ اسکن شده در طبیعت می باشد. این مجموعه توسط طراحان و معماران در طراحی و چیدمان نهایی فضاهای بیرونی منازل، ادارات، حیاط ها و … مورد استفاده قرار می گیرد. هم چنین تکسچر این مدل های سه بعدی tga و با کیفیت 4K است که شامل مپ های diffuse , ao , N-Normal نیز می باشد. مجموعه مدل سه بعدی سنگ اسکن  شده با فرمت های Fbx و obj است که به راحتی می توان از فرمت obj در نر افزار های maya ، zbrush و .. استفاده کرد. فرمت تکسچر این مدل سه بعدی tga و با کیفیت 4K است که شامل مپ‌ های diffuse , ao , N-Normal می باشد.

اطلاعات دانلود آبجکت سنگ اسکن شده :

  • عنوان مجموعه: Cubebrush – Yughues PhotoScanned Rocks
  • حجم مجموعه: 1.3GB
  • سازنده: مجموعه Cubebrush
  • فرمت های موجود: FBX، Obj
  • تعداد مدل: 30
  • متریال: دارد
  • تکسچر: دارد
  • کاتالوگ: –

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود آبجکت سنگ اسکن شده”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.