دانلود قالب آماده چند منظوره فروشگاه، تکنولوژی و فشن Xero – Multi-Store Tech, Fashion Sketch Template


توضیحات

قالب آماده چند منظوره فروشگاه، تکنولوژی و فشن : این مجموعه شامل 16 قالب آماده چند منظوره با موضوعات فروشگاه، تکنولوژی و فشن می باشد که برای طراحی سایت مورد استفاده قرار می گیرد. این مجموعه با فرمت SKETCH بر روی سایت بارگذاری شده است که به راحتی می توانید آن را در نرم افزار Sketch ویرایش و شخصی سازی کنید. این قالب ها از کیفیت بالایی برخوردار بوده و برای ایجاد طرح هایی با رزولوشن بالا و مد رنگی RGB مناسب می باشند.

اطلاعات دانلود قالب آماده چند منظوره فروشگاه، تکنولوژی و فشن Xero – Multi-Store Tech, Fashion Sketch Template :

  • عنوان مجموعه: Xero – Multi-Store Tech, Fashion Sketch Template 
  • حجم مجموعه: 11MB
  • فرمت های موجود: SKETCH
  • تعداد فایل: 16

قالب آماده چند منظوره فروشگاه، تکنولوژی و فشن - 2


دسته بندی:

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود قالب آماده چند منظوره فروشگاه، تکنولوژی و فشن Xero – Multi-Store Tech, Fashion Sketch Template”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.