دانلود تکسچر نواقص سطوح چوب و گرد و غبار


توضیحات

تکسچر نواقص سطوح چوب و گرد و غبار : این مجموعه شامل نواقص سطوح در اشکال و فرم های مختلف می باشد که ناشی از هوا زدگی طبیعی یا تعامل انسانی می باشد. این تکسچر ها حاوی لکه روی گوشی، کثیفی روی اتومبیل، لکه های آب روی آینه ،عناصر پاره روی سطوح و … می باشد. از تکسچر های چوب نیز می توانید متناسب با نیاز خود در هر پروژه سه بعدی استفاده کنید. این تکسچر ها در مدلسازی آشپزخانه، کفپوش و انواع مدلسازی های داخلی و خارجی قابل استفاده هستند.

اطلاعات دانلود تکسچر نواقص سطوح چوب و گرد و غبار :

  • عنوان مجموعه: LotPixel – Seamless Fine Wood & Dust Mask Imperfections – 8K Texture
  • حجم مجموعه: 1GB
  • سازنده: LotPixel
  • فرمت های موجود: PNG
  • تعداد تکسچر : 
  • کاتالوگ : 

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود تکسچر نواقص سطوح چوب و گرد و غبار”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.