اکشن فیلتر عکس عروسی برای فتوشاپ – Wedding Photoshop Action


توضیحات

فیلتر عکس عروسی : این محصول می تواند کار عکاسان و ویرایشگران عکسهای عروسی را بسیار آسانتر، سریعتر و در عین حال حرفه ای تر نماید. با کمک این اکشن که بر روی فایل های ATN و PDF قابل اجرا است می توانید تنها با چند کلیک ساده فیلتر های رنگی بسیار زیبایی بر روی عکس ها ایجاد نمایید. با پیوستن به گروه بزرگ cgkok به راحتی به آرشیو کم نظیری دست خواهید یافت تا تمام نیازهای شما در این زمینه را پاسخ دهد.

مشخصات دانلود اکشن فیلتر عکس عروسی برای فتوشاپ – Wedding Photoshop Action :

  • عنوان اکشن : Wedding Photoshop Action
  • شرکت سازنده : 
  • نسخه فتوشاپ مورد نیاز:
  • رزولوشن:
  • تعداد:
  • پلاگین مورد نیاز: ندارد
  • آموزش استفاده:
  • حجم فایل: –

فیلتر عکس عروسی - 2

فیلتر عکس عروسی - 4

فیلتر عکس عروسی - 6

فیلتر عکس عروسی - 8

فیلتر عکس عروسی - 10

فیلتر عکس عروسی - 12

فیلتر عکس عروسی - 14

فیلتر عکس عروسی

فیلتر عکس عروسی

برچسب:

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “اکشن فیلتر عکس عروسی برای فتوشاپ – Wedding Photoshop Action”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.