پروژه آماده تایتل عروسی برای داوینچی ریزالو – Wedding. Hand Drawn Pack


توضیحات

تایتل عروسی : برای ساخت فیلم های عروسی باید متون زیبایی نیز در آنها وجود داشته باشد که با حال هوای جشن عروسی همخوانی داشته و جذابیت کار را چندین برابر نماید. یکی از راه های بسیار مفید و سریع برای دستیابی به این هدف استفاده از قالب های آماده تایتل برای داوینچی ریزالو است. به این ترتیب هم در زمان و هزینه های خود صرفه جویی خواهید نمود هم تنوع و زیبایی کارهایی که ارائه می دهید چندین برابر خواهد شد.

مشخصات دانلود پروژه آماده تایتل عروسی برای داوینچی ریزالو – Wedding. Hand Drawn Pack :

  • عنوان پروژه : Wedding. Hand Drawn Pack
  • شرکت سازنده :
  • نسخه داوینچی ریزالو مورد نیاز: Resolve 16
  • رزولوشن: 1920X1080 HD
  • پلاگین مورد نیاز: ندارد
  • آموزش استفاده: دارد
  • حجم فایل: 43MB

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پروژه آماده تایتل عروسی برای داوینچی ریزالو – Wedding. Hand Drawn Pack”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.