دانلود مدل سه بعدی سلاح بازی


توضیحات

دانلود مدل سه بعدی سلاح بازی : مجموعه پیش رو شامل 5 مدل سه بعدی با کیفیت و واقع گرایانه سلاح بازی می باشد. این آرشیو برای طراحی و مدل سازی بازی و صحنه های جنگی رایانه ایی بسیار کارآمد و مفید است. آبجکت های این مجموعه به صورت واقعیت مجازی VR ، AR و به صورت low poly برای نرم افزار های بازی سازی Unity و Unreal طراحی و مدل سازی شده اند. کیفیت و رزولوشن تمامی تکسچر های این آرشیو 2k می باشد. تکسچر های این مجموعه دارای مپ های مختلفی مانند: Albedo ، Normal ، Roughness ، Metallic ، Smoothness ، Gloss و Specular است. این آرشیو برای فرمت های obj و fbx می باشد. تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در هر مدل نیز به همراه مجموعه موجود است.

اطلاعات دانلود مدل سه بعدی سلاح بازی :

  • عنوان مجموعه: Cubebrush – Melee pack VR / AR / low-poly 3D model 
  • حجم مجموعه:  477MB
  • سازنده: Cubebrush
  • فرمت های موجود: Obj ، Fbx
  • تعداد مدل: 5
  • متریال: دارد
  • تکسچر: دارد
  • کاتالوگ PDF: –

مدل سه بعدی سلاح بازی - 2

مدل سه بعدی سلاح بازی - 4

مدل سه بعدی سلاح بازی - 6

مدل سه بعدی سلاح بازی - 8

مدل سه بعدی سلاح بازی - 10

مدل سه بعدی سلاح بازی - 12

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود مدل سه بعدی سلاح بازی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.