دانلود وکتور و کلیپ آرت شاخ و برگ آبرنگی Watercolor foliage collection


توضیحات

وکتور و کلیپ آرت شاخ و برگ آبرنگی : این مجموعه شامل 42 وکتور و کلیپ آرت شاخ و برگ درختان با طرح آبرنگی جهت استفاده در طرح های گرافیکی میباشد. این مجموعه در قالب فایل های EPS, PNG, JPG بر روی سایت بارگذاری شده است که می توانید آن را در نرم افزار های Illustrator, Photoshop ویرایش و شخصی سازی کنید. تصاویر PNG به صورت Transparent و شفاف ایجاد شده که برای استفاده بر روی هر نوع رنگ و تصویر زمینه ‌ایی مناسب می باشند. از نظر کیفیت فایل های وکتور دارای بزرگنمایی نامحدود بوده و قابل استفاده در هر نوع سایز، ابعاد و یا رزولوشنی هستند. این فایل ها از کیفیت بالایی برخوردار بوده و دارای سایز و ابعاد 6 × 6 اینچ هستند که برای ایجاد طرح و تصاویری با رزولوشن 300DPI مناسب می باشند.

اطلاعات دانلود وکتور و کلیپ آرت شاخ و برگ آبرنگی Watercolor foliage collection :

  • عنوان مجموعه: Watercolor foliage collection
  • حجم مجموعه: 129MB
  • فرمت های موجود: EPS, PNG, JPG
  • تعداد فایل: 42

کلیپ آرت شاخ و برگ آبرنگی - 2

برچسب:

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود وکتور و کلیپ آرت شاخ و برگ آبرنگی Watercolor foliage collection”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.