دانلود فریم گل آبرنگی Watercolor Floral Geometric Frames


توضیحات

فریم گل آبرنگی : این مجموعه شامل وکتور قاب و فریم گل با طرح آبرنگی جهت استفاده در طرح های گرافیکی است. این مجموعه برای فرمت PNG می باشد. تصاویر PNG و به صورت Transparent هستند که برای استفاده بر روی هر نوع رنگ و تصویر زمینه ‌ای مناسب می باشند. تصاویر این مجموعه از کیفیت بالایی برخوردار بوده و مناسب برای ایجاد طرح هایی با رزولوشن 300Dpi هستند. این مجموعه در طراحی انواع کارت های تبریک، کارت پستال، ساخت انواع قاب عکس مورد استفاده قرار می گیرد. این مجموعه از نرم افزار های Photoshop, Illustrator و … پشتیبانی می کند.

اطلاعات دانلود فریم گل آبرنگی Watercolor Floral Geometric Frames :

  • عنوان مجموعه: Watercolor Floral Geometric Frames
  • حجم مجموعه: 515MB
  • سازنده: 
  • فرمت های موجود: PNG
  • تعداد فایل: 

فریم گل آبرنگی

فریم گل آبرنگی

فریم گل آبرنگی

فریم گل آبرنگی

فریم گل آبرنگی - 6

فریم گل آبرنگی - 8

فریم گل آبرنگی - 10

فریم گل آبرنگی - 12

فریم گل آبرنگی - 14

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود فریم گل آبرنگی Watercolor Floral Geometric Frames”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.