دانلود مجموعه افکت صوتی جریان آب Water Flow


می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا از اشتراک ویژه برای دانلود این فایل و کل آرشیو سایت استفاده کنید.


17,500 تومان

دانلود

توضیحات

افکت صوتی جریان آب Water Flow : این مجموعه شامل بیش از 90 نوع افکت صوتی جریان آب می باشد. تقریبا تمامی موارد ضبط شده کاملا واضح است و فقط تعداد کمی از آن ها در پس زمینه هستند. این پکیج علاوه بر رودخانه های ضبط شده حاوی صدای قطره آب درون فاضلاب نیز می باشد. ضبط این مجموعه صوتی چالش برانگیز و بسیار راضی کننده بود، من زمان زیادی را برای جستجوی مناطق، صرف مطالعه نقشه ها برای یافتن مکان های عالی کرده ام، هم چنین ویرایش آن افکت های صوتی زیبا بسیار آرامش بخش بود.

مشخصات مجموعه افکت صوتی جریان آب Water Flow :

  • عنوان: Soundholder – Water Flow
  • محصول شرکت: Soundholder
  • فرمت : WAV
  • تعداد افکت های صوتی : 90
  • حجم فایل: 4GB

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود مجموعه افکت صوتی جریان آب Water Flow”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.