دانلود قالب پاورپوینت Vuttura Lookbook Powerpoint


توضیحات

قالب پاورپوینت Vuttura Lookbook Powerpoint : این مجموعه شامل قالب آماده پاورپوینت با 20 اسلاید است که برای پروژه های کسب و کار، برندینگ، مد و فشن مناسب میباشد. این مجموعه با فرمت PPTX بر روی سایت بارگذاری شده که با اجرای آن در نرم افزار پاورپوینت خیلی ساده میتوانید نسبت به ویرایش و سفارشی سازی قالب اقدام نمایید. استفاده از این قالب بسیار ساده و راحت است، تنها کافیست با چند کلیک (drag & drop) تصاویر خود را در این قالب آماده جایگذاری نمایید.

اطلاعات دانلود قالب پاورپوینت Vuttura Lookbook Powerpoint :

  • عنوان مجموعه: Vuttura Lookbook Powerpoint
  • حجم مجموعه: 226KB
  • فرمت های موجود: PPTX
  • تعداد اسلاید: 20

قالب پاورپوینت Vuttura Lookbook Powerpoint - 2

قالب پاورپوینت Vuttura Lookbook Powerpoint - 4

قالب پاورپوینت Vuttura Lookbook Powerpoint - 6

قالب پاورپوینت Vuttura Lookbook Powerpoint - 8

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود قالب پاورپوینت Vuttura Lookbook Powerpoint”

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.