دانلود پترن با تم مکزیکی Viva Mexico Frida


توضیحات

پترن با تم مکزیکی : این مجموعه شامل وکتور پترن با تم مکزیکی جهت استفاده در طرح های گرافیکی است. این مجموعه برای فرمت PNG می باشد. تصاویر PNG و به صورت Transparent هستند که برای استفاده بر روی هر نوع رنگ و تصویر زمینه ‌ای مناسب می باشند. تصاویر این مجموعه از کیفیت بالایی برخوردار بوده و مناسب برای ایجاد طرح هایی با رزولوشن 300Dpi هستند. این مجموعه در طراحی پوستر، کارت دعوت فانتزی، بک گراند لباس، کاغذ کادو و … مورد استفاده قرار می گیرد. این مجموعه از نرم افزارهای Photoshop, InDesign, Photoshop Elements پشتیبانی می کند.

اطلاعات دانلود پترن با تم مکزیکی Viva Mexico Frida :

  • عنوان مجموعه: Viva Mexico Frida
  • حجم مجموعه: 30MB
  • سازنده: 
  • فرمت های موجود: PNG
  • تعداد فایل: 

پترن با تم مکزیکی - 2

پترن با تم مکزیکی - 4

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پترن با تم مکزیکی Viva Mexico Frida”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک های دانلود

دانلود با اشتراک ویژه

راهنمای خرید اشتراک خرید اشتراک

راهنمای خرید اشتراک

1-اگر در سایت حساب کاربری دارید از قسمت "ورود/ثبت نام" وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "خرید اشتراک" یکی از اشتراک ها را خرید کنید. 2-اگر در سایت حساب کاربری ندارید، روی گزینه "خرید اشتراک" کلیک کنید، در صفحه اشتراک ویژه یکی از اشتراک ها را انتخاب کرده و گزینه "خرید اشتراک" را بزنید. در سبد خرید همزمان با خرید میتوانید برای خود نام کاربری و پسورد تعیین کنید و همزمان با خرید حساب کاربری ایجاد کنید. بعد از پرداخت هزینه اشتراک، به صورت اتوماتیک و بلافاصله وارد حساب کاربری خود خواهید شد و میتوانید تمامی فایل ها را دانلود کنید. از این به بعد فقط کافی است وارد حساب کاربری خود شده و به تمامی فایل ها دسترسی دانلود خواهید داشت.(نام کاربری و پسورد خود را در یک فایل متنی ذخیره کنید)

اگر فایل های دیگری را هم نیاز دارید بهترین راه دریافت اشتراک ویژه است. با اشتراک ویژه علاوه بر این فایل تمامی آرشیو سایت را بدون محدودیت دانلود کنید.